Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esély van erre? Volt...

Mennyi esély van erre? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Ha valaki a Miskolci Egyetem Egészségügyi karának orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus szakán tanul,mennyi esély van arra, hogy 1 év elteltével átkerülhessen a Debreceni Egyetem orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus szakára??!! Mik a feltételek, ha egyáltalán lehetséges ez?!

2014. okt. 12. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy lehet, ha újrafelvételizel. Ott meg elfogadtatod az eddigi tárgyaidat amit lehet, és akkor ha minden jól megy csúszás nélkül tudod folytatni. Max lesz néhány tárgy amit pótolnod kell.
2014. okt. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én pont így voltam, most vagyok elsőéves Debrecenben, mert sajnos csak egy év csúszással lehetséges, kezdhettem az elejéről(Lehet hallottunk is már egymásról :D egyik volt csoporttársam mondta hogy van egy lány aki átszeretne jönni). Amik kellenek: 3,00 átlag/ félév 15 kredit/félév és 2 teljesített félév Ha ezeket teljesíted nem lehet gond. Gondold át, igaz hogy ha debreceni vagy kényelmesebb, de én pl a miskolci egyetemet sokkal jobban szerettem.

2015. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!