Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fel fognak venni? Nagyon...

Fel fognak venni? Nagyon félek. Sürgős!

Figyelt kérdés

Nagyon ideges vagyok, és nem tudom, hogy mire számítsak... Jelentkeztem az Álmos Vezérbe, Teleki Blankába, és a Dózsa György Gimnáziumba. Az álmosban általánoson 56.vagyok. 32-t vesznek fel... Bekerülhetek?


Központi felvételi: 48 pont

Hozott pontok: 48 pont

ÖSSZESEN:96 pont+szóbeli...

Van valamelyikbe esélyem?

Telekibe magyar-média kommunikációt jelöltem, Dózsába általános tantervűt... Nagyon aggódom...:( Mi lesz, ha nem vesznek fel 4.9-es tanuló létemre sehova???



2016. márc. 5. 13:24
 1/9 anonim válasza:
Olyan nincs hogy sehova. Már rég volt a középiskolás felvételi de csak felvesznek valamelyikbe. Ha meg nem akkor van pótfelvételi. Aggódnod azért nem kell sehova sem, max azért hogy az imádott helyre nem.
2016. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Hogy erted h potfwlveteli? Az nem az amikor vki nem tud elmenni irni vagy szobelizni es azt potoljak be? Ment a zold pacsi
2016. márc. 5. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 4.9-es tanuló létedre nem vesznek fel ezek közül egyikbe se (és azért valljuk be, ezek nem az ország legjobb iskolái), akkor nem tükrözi hűen a tudásodat az átlagod, és az elmúlt 8 évben át lettél verve.
2016. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem velem született ez a tudás... Én nagyon sokat tettem érte, napi 5-6 órákat tanultam, korrepetálásokra jártam, a szorgalmamnak köszönhetem.
2016. márc. 6. 15:26
 5/9 anonim válasza:
Második válaszolónak igaza van mert ilyen átlaggal fel kell venniük. A pótfelvételit úgy értem ha esetleg sehova se vesznek fel akkor még nyáron lehet keresgetni azok közt akiknél még van hely.
2016. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! :)
2016. márc. 8. 13:16
 7/9 anonim válasza:
Szia 😄 na hova vettek fel?
2016. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! Álmos Vezér Gimnáziumba.:)
2016. máj. 4. 13:30
 9/9 anonim válasza:
Az szuper! 😊 nem ismersz olyat akit a Dózsaba (nyelvi szakra) ?
2016. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!