Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győr Krúdy vagy Révai? 2016

Szabina0409 kérdése:

Győr Krúdy vagy Révai? 2016

Figyelt kérdés

Krúdy magyar-angol kéttanítási nyelvű, Révai nyelvi előkészítő szak. Mik a tapasztalatok, milyenek a tanárok, mennyire nehéz a suli?

Krúdy két tannyelvűn nagyon nehéz angolul tanulni a megadott tantárgyakat? Nekem csak alap nyelvtudásom van ezért nem tudom melyik iskolát merjem bevállalni. Légyszi segítsetek!:)



2016. márc. 7. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

én a krúdy angol-magyar kéttannyelvűbe szeretnek menni de nekem is nagyon alap a nyelvtudásom.

Egyébként az ideiglenes felveteli sorrendben hol állsz?

2016. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogyha alap a nyelvtudásod, akkor semmiképp ne menj a Krúdy magyar-angol kéttannyelvűjébe. A Révaiban a "nyek"-en fel is készítenek, a Krúdyban nem fognak, már 9.-ben angolul tanulsz közismereti tantárgyakat. Ez olyanoknak jó, akik nagyon szeretik az angolt, és tanulni akarnak angolul tantárgyakat, és akiket már általánosban is emelten tanítottak angolul, és akik már tudnak elég jól angolul. De ha neked alap a nyelvtudásod, semmiképp ne menj oda. Szóval egy jó tanács: Hozzád a Révai NYEK illik. ;)
2016. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!