Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van aki az ELTE informatikus...

Van aki az ELTE informatikus könyvtáros szakra adta be idén a jelentkezést?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 17:57
 1/8 anonim válasza:
Jelen. :)
2016. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is :)
2016. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

25 éves végzett informatikus könyvtáros vagyok és bátran állíthatom, hogy ez egy büfészakma, nem jó semmire. Telített a szakma de nagyon. A megyémben havonta egyszer hirdetnek ilyen munkát arra meg vagy százan jelentkeznek. végzett társaim nagy része külföldön dolgozik én egy ideig könyvesboltban dolgoztam 3 hónapig majd 6 hónapig közmunkán. Most munka nélküli vagyok kb 3 hónapja és még ki tudja meddig... szakmát fogok váltani valószínűleg...


Én a helyetekben otthagynám minél előbb és keresnék olyan szakmát amivel lehet dolgozni is és van rá kereslet. Ez a szakma gy nagy nulla majd meglátjátok ti is végezzétek csak el...

2016. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Hát én "csak" a diplomáért megyek, nem Magyarországon tervezem leélni a életem, kb még 5 évig maradok, addig meg nem rossz elvégezni valamit.
2016. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó (#4es): grat, és ha mondjuk valami értelmeset csinálnál, mondjuk dolgoznál? Egyrészt ha állami ösztöndíjasra mész fizetheted vissza a tandíjat amennyiben nem dolgozol itthon.


Amúgy ez valóban egy büfészakma, a komoly informatikai képzések: programtervező-, gazdaság-, mérnök informatikus

2016. jún. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3, nekem a legjobb barátnőm végzett ott, eddig összesen 3 állást pályázott meg és 2-re felvették. A közigálláson ebben a pillanatban is 12 budapesti állás van meghirdetve, ami ezzel a végzettséggel betölthető.
2016. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves #5 érettségi óta teljes állásban dolgozok, köszönöm jól megvagyok :) a jövőmet viszont nem itt tervezem leélni.
2016. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy jól vagy és nem ott tervezel élni, még hülyeségeket mondtál.
2016. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!