Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös vagy Fazekas természett...

Eötvös vagy Fazekas természettudományi tagozata jobb? Melyik sulit választanátok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem ismerem egyiket sem, de nekem a hallott vélemények alapján az Eötvös mindig szimpatikusabb volt (anno azt meg is jelöltem, de csak második helyen, és végül felvettek az elsőbe).
2016. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eötvös!
2016. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
24%
Mindenképpen Fazekas!! Hihetetlen oktatàst kapsz majd!!! Eötvös protekciósok gyűjtője !(biztos forras)
2016. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az Eötvösbe járok, imádom és csak ajanlani tudom :)


Mindenhol vannak protekciósok, és itt semmivel nincs több, mint máshol (biztos forrás ;) )

2016. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Fazekas! Erősebb a tanítás, innen a legjobb egyetemekbe kerülnek be az emberek szerte a világon :)
2016. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fazekas! Én most vagyok kilencedikes a természettudományos tagozatán, és nagyon kemény, de a tanáraim többsége fantasztikus. A közösség is előrevisz, mert tényleg mindenki fejlődni akar.
2016. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mivel mindkettő nagyon színvonalas iskola, az oktatás kábé ugyanakkora erős mindkettőben, talán a Fazekasnak erősebb a matek-része, míg az Eötvös mindkettőben (humán&reál) egyaránt ugyanolyan erős.

Én azt mondom, Eötvös! :D A vélemények alapján ott nincs nagy nyomás, ott is előre visz a közösség, sok a diákprogram, nincsenek akkora klikkesedések, és "tanulógépekből" sincs sok, csak kedves, érdeklődő diákok, akik nem félnek kimondani a véleményüket :D

2016. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Eldöntöttem, nem változtattunk az eredeti sorrenden. Maradt az Eötvös.
2016. márc. 21. 04:50
 9/9 Bogi11 ***** válasza:
78%
Kérdező, végül hova vettek fel?
2016. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!