Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik debreceni gimit válasszam?

Melyik debreceni gimit válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek DE Kossuth NYEK vagy Fazekas NYEK?

Ezek érdekelnének:Légkör, tanárok, kinétik-e a vidékit, oktatás, diákok.

Köszönöm előre is!



2016. márc. 8. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még ezeket: Sok dohányzó diák van-e? drog? az öltözködés sokat számít (nem rongyos ruhára gondolok hanem sima,egyszerű ruhákra)?
2016. márc. 8. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz TÁG-os vagyok, de elmondom hogy nálunk mi a helyzet:

-mivel nagyon sokan vagyunk (többen mint ezren), ezért MINDENFÉLE ember van, általában mindenki megtalálja a neki megfelelő társaságot, ha nem is osztályon belül de kivül mindenképpen

-legtöbb tanár kimerült mert elegük van a szar oktatási rendszerből, de szakmailag legtöbbjük jó

-nem szokás kinézni a vidékit, sőt a kolisok sztem sokkal jobb közösséget alkotnak, ettől ne félj - nem hinném hogy tájszólással beszélnél és kolbászt hoznál le és ott szeletelnéd fel óra előtt tízórainak :D

-ruházat szempontjából pedig nem fognak kinézni ha adsz magadra, de ez nem azt jelenti, hogy mindig a legújabb ruhákat kell megvenni, az a lényeg, hogy azért figyelj oda mit veszel fel és hogy tiszta legyen, de ezek alap dolgok ha jó benyomást szeretnél kelteni az emberekben.


Milyen nyelvi előkészítőkről van szó?

2016. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem járok eggyikbe sem de vagy a Fazekast vagy a TÁGot
2016. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#1

Angol-Német mindkettőben.

2016. márc. 12. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

DE Kossuth

légkör : ugyanúgy 21 % oxigén , 78 % nitrogén semmi extra

tanárok : vannak nagyon jók és kevésbé jók is

rengeteg vidéki van , nem néznek ki egyáltalán

oktatás , diákok színvonala nagyon jó ( igazi el-itt iskola) Fazekasról is jókat hallani de oda nem jártam .

2016. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!