Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, akire vonatkozik...

Egyetemisták, akire vonatkozik, tudnátok mesélni?

Figyelt kérdés

Gazdasági és menedzsment vs. nemzetközi gazdálkodás.

Ezt a kettőt jelöltem meg a Corvinuson és a BME-n , ilyen sorban: BCE ng, BCE gm, BME ng, BME gm.


A sorrenden lehet még módosítani nyárig, viszont nem tudom, érdemes-e változtatni. Corvinus ng-t kizártnak tartom, viszont a gm esélyes ott.

De nem tudom, melyiknek lenne több értelme: BCE gm vagy BME ng.


Szóval ha valaki közületek akár gazd.menedzsmenten, akár nemz.gazdálkodáson tanul, mesélne picit, hogy milyen, mennyire van vele megelédedve, mi a véleménye a szakról? Tárgyak, ajánlások, bármi jöhet. :)


Köszi előre is!



2016. márc. 10. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen mindegy. Ezen a területen ezek jó egyetemek és rokon szakok. A mesterképzésen kell majd elgondolkodni, hogy hol és mit, alapképzésen nincs akkora jelentősége.
2016. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a két szak alapból hasonló, a tárgyak eléggé megegyeznek.
2016. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fő különbség, hogy NG-n két nyelvvizsga kell a diplomához. Amúgy GM-et ajánlom, ha mész mesterre, mert a pontjai több mesterre jók.
2016. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!