Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy gimnáziumi osztály kb...

Egy gimnáziumi osztály kb hány fő?

Figyelt kérdés
A Pesterzsébeti Nagy László gimnáziumban a 26 vagyok. Nem tudom van e esélyem :/
2016. márc. 12. 13:42
 1/4 anonim válasza:
34 szoval boven bent vagy gratula
2016. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan le van írva valahova pontosan, hogy hány fős lesz az osztály, de valóban ilyen 30-35 közötti létszám szokott lenni, ha pedig tagozatról van szó, előfordul, hogy egy osztályon belül van kétféle tagozat, és akkor egy-egy tagozatra csak az osztálylétszám felét veszik fel.
2016. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi eredetileg 34en lettunk volna,azonban 36 fo jar az osztalyba.

Ket kulonbozo szakon vagyunk,es az egyik tagozatra valamiert kettovel tobb embert vettek fel. Senki nem tudja,miert(bar gyanitjuk,kik azok,akiket protekcioval dugtak be...). Tehat tortenhetnek meg csodak is. Hajra!!:)

2016. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit keson de koszonom. Es bent vagyok :D
2016. nov. 8. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!