Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent istvanos diakok! Milyen...

Szent istvanos diakok! Milyen szokott lenni a bp. -i SZIG-ban a golyatabor? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Ha minden osszejon valoszinuleg oda fogok jarni. El tudnatok nekem meselni az elmenyeiteket? Mit csibaltok ott es egyaltalan hany nap? Vannak kirandulasok meg strandolasok vagy csak kozossegepito programok?:) elore is koszi a valaszokat!

#gólyatábor #Szent István Gimnázium #Szent István Gimnázium gólyatábora
2016. márc. 14. 11:34
 1/3 anonim válasza:
3 nap, Soltvadkerten, nagy buli full bebaszás csak figyelni kell a pár gyökér szervező diákra hogy ne vegye észre
2016. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De hol vagytok elszállásolva?
2016. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Béla1216544 válasza:

Válaszoltam ugyan erre a kérdésre, de itt van újra:

"

Én most fejezem be a 11.-t az Istvánban és voltam gólyatáborban szóval tudok róla mesélni. Gondolom megint Soltvadkerten lesz, nekünk ott volt. Nálunk az osztály 90%-a ott volt, első barátságok ott kötődtek, szóval mindenképp érdemes elmenni, hisz megismered a leendő osztályod és fogok látni hogy kikkel jössz ki jobban. De ha nem szereted a táborokat és nem mész, az sem baj, maximum egy picit lassabban illeszkedsz be, de ez csak pár hét. Mert ugye ha voltál, akkor már ismered az osztály nagyját legalább név szinten.


Alapvetően ismerkedős és csapatépítős játékok vannak, plusz szabad program is akad. Ami mondjuk nem túl jó, hogy baromi korán kell kelni és az Animátorok szokták szívatni a gólyákat, de csak humorosan, semmi radikális, bár ez attól is függ hogy kik az aktuális szervezők :D. Plusz mi mindig futással kezdtük a napot, szóval ilyenekre számíthatsz. Ja és minden nap elmentek a tábor melletti strandra, ami nagyon jó hely, szóval ez is benne van a programban.

3 nap szokott lenni (2 éjszaka), de nem tudom pontosan hogy most mi a helyzet.


Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan :)."


A szállásról még annyit, hogy ha jól emlékszem 4 vagy 6 fős szobák vannak. Ami szívás hogy wc, fürdő, zuhanyzó az totál egybe van, nincs szobánként, sőt teljesen külön épület és amikor mi voltunk zuhanyfüggönyök sem voltak. Mondanom sem kell, sokan egyáltalán nem zuhanyoztak 3 napig :D.

2016. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!