Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire szigorú iskola a...

Mennyire szigorú iskola a Madách Imre Gimnázium?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos, és a Madáchot jelöltem meg elsőnek, ahová fel is vettek. Nagyon tetszik az iskola, a közösség, minden megfogott. Viszont arra lennék kíváncsi,hogy mennyire szigorú? Most arra gondolok, hogy pl. nyáron lehet e mini szoknyát felvenni vagy shortot, mennyire lehet sminkelni, ékszereket engedélyezik-e. Nem úgy mintha én sminkelném magam, vagy ilyen rövid szoknyákban járnék, de ettől függetlenül kíváncsi vagyok, mert a mostani iskolámban a fültágítótól ( piercing, tetoválás, kék haj) kezdve minden engedélyezett, de a spagettipántos póló már tilos (igen, elég értelmetlen). Előre is köszönöm a segítséget :)

2016. márc. 15. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szigorú egyáltalán, nagyon liberálisak. Simán mehetsz miniszoknyába, ujjatlanba suliba, festett körmökkel, nem szólnak. Itt mindenki kibontakozhat, sok minden meg van engedve. Ide egyéniségek járnak :D
2016. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, kábé semmi ilyen nem tilos. Van itt kék hajtól kezdve, piercingen át, tetoválásig minden. Ruházatilag sem tapasztaltam még sosem semmilyen tiltást. Kilencedikben volt, hogy szinte bugyivillantós szoknyában mentem (tudom, tudom, már kiraktam), és senki sem szólt egy szót sem.
2016. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó, el sem hiszem,hogy tényleg létezik egy ilyen álomiskola :)
2016. márc. 15. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező! Én is a Madáchba megyek, 99.999 %! Én is nagyon várom már, nekem is túl álomsulinak tűnt, de most, h a válaszokat látom, még ,,álomsulibb" :DD

Bocsi h nem teljesen a kérdésre válaszoltam :D

Am melyik tagozatra mész? Én franciára *_*

2016. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!