Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon csuszni fogok az egyetemen?

Vajon csuszni fogok az egyetemen?

Figyelt kérdés

5 eves kepzesen vagyok, most vagyok 4. eves. Egy elozo feleves targy potvizsgajan fogok valoszinuleg elhasalni holnap, amire 2. felevben (a mostaniban) epul egy targy. Ha most nem sikerul, akkor elmeletileg osszel kezdhetem ujra e targyat, majd tavasszal megcsinalom a raepulot. De ha igy tortenik, akkor mar nem zarovizsgazhatok jovo nyaron, igaz? Mert elotte le kell zarni a targyaimat vagy nem is tudom, mi erre a megfelelo szakszo.


Van valakinek tapasztalata ebben? Perszr utananezek hivatalosan , amennyiben tenyleg szuksegem lesz ra, de hatha jart mar valaki hasonlo cipoben az oldal latogatoi kozul...


23L


2016. márc. 15. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ráépülőre már nem épül semmi, azaz be tudod fejezni a jövő tavaszi félévben az összes tárgyat, akkor akár le is diplomázhatsz, nem fogsz csúszni. (Egyébként a tárgyak lezárása, amire gondolsz, az abszolutórium.)
2016. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehat az altalad emlitett esetben megszerezhetem az abszolutoriumot, es egyben a zarovizsgat is megcsinalhatom ugyanabban a felevben? :O
2016. márc. 15. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne? Szinte mindenki egyszerre csinálja meg.
2016. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi :))
2016. márc. 16. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem az államvizsga előtt lesz még vagy 5 vizsgám :D annyi, hogy ha majd úgy hirdetik meg, hogy késő az időpont, akkor szólnom kell, hogy államvizsga miatt tegyék a vizsgaidőszak elejére. de általában direkt ezért már az első napokban van lehetőség vizsgázni mindenből
2016. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Orulok, hogy mar 2 ember is ezt mondjam. :)


Viszont kiderult, hogy megis csak epul ra valami... mar tul vagyok a vizsgan, de mivel irasbeli volt, meg nincs eredmeny. Mondanam, hogy izgulok, de most mar minden mindegy. :D

2016. márc. 16. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana ennek inkább magadnak utánanézni. Általánosságban én is azt mondom, mint az előzők, de a barátomnak pl utolsó félévben csak bizonyos tárgyai lehettek, mások nem. Ennyi idő egyetemre járás után már igazán tudhatnád, hogy honnan szerezz meg ilyen információkat.
2016. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!