Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezhet olyan eset, hogy a...

Létezhet olyan eset, hogy a diplomát kiadják korábban, ha sürget az idő?

Figyelt kérdés
Mesterre jelentkeztem, május 21-én megyek nyelvvizsgázni, amiről ha megkapom a nyomtatványt, a dokumentumcsatolási időszak lejártáig (július 12) még csak-csak beleférnék, de azzal még be kell mennem a TO-ra és a diplomámat is meg kell szereznem, mielőtt lejár az idő (ja és már 3 éve végeztem). Úgy tudom, hogy míg kiállítják a diplomát az legalább 1, de hallottam már 2 hónapról is, de nem igazán tudom, hogy mi tarthat ennyi ideig ezen. Ilyen esetekben, mint az enyém is, kérhetem, hogy valamilyen módon gyorsítsanak a folyamaton? Különféle igazolásokat úgy tudom, nem küldhetek a felvinek, kizárólag a kész, végleges dokumentumokat fogadják el.. szóval elég rossz lenne emiatt csúszni még egy évet..

2016. márc. 17. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát erre előbb kellett volna gondolni.
2016. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Térdre veted magad a TO-n, és kiderül.
2016. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsó pillanatokban pattant ki a fejemből, hogy tovább akarok tanulni, és épp egy nyelvtanfolyam végefelé jártam, mikor jelentkeztem, csak közben kiderült, hogy a márciusi vizsga már esélytelen, de még valahol reménykedek abban, hogy a májusival valahogy megoldható még, hogy idén folytassam mesteren...


Térdre is vetem magam akár, ha kell, csak adják oda július 12-ig. Bosszantó lenne, ha az idióta bürökrácia miatt bukna el az egész...

2016. márc. 17. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Persze, mindenre rá lehet fogni, csak rád nem, aki eddig lógatta a lábát.
2016. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye magának a nyelvvizsgának a kiállítási határideje 60 nap. Tehát alapból bukta (persze lehet, hogy előbb megjön, de ha nem?) A TO 5 másodperc alatt tud neked nyomtatni igazolást, hogy folyamatban van a diploma kiállítása, azzal mehetsz is felvételizni, szóval a gondod nem ezzel lesz, hanem a nyelvvizsgával.
2016. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor úgy néz ki csúsztam egy újabb évet..:(
2016. márc. 17. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már ígyis csúsztál 3 évet, és nem volt fontos a diplomád, már még egy évet kibírsz... (4 év alatt egy nyelvvizsga se jött össze? - gondolom sz@rtál rá...)
2016. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!