Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mik azok az ételek,...

Kismamák! Mik azok az ételek, amiket a várandósságotok alatt a legszívesebben esztek? Van olyan étel, amit eset korábban sosem, most viszont annál jobban szerettek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Lányommal amikor terhes voltam, minden este megettem egy nagy tányér tejbegrízt.Ha ez nem történt volna..esküszöm bele bolondultam volna. :)

Fiamnál is megmaradt az esti rituális étkezés, csak hogy csípős levest ettem mindig.Ilyen kis piros chilli paprikát morzsoltam a levesbe.Azt rólam viszont tudni kel, hogy alap állapotban még csak a pikáns ételeket sem eszem meg.Ha egy csípős étel a közelembe kerül, eszeveszetten ellenkezek..de hát kellett valamiért a kiskrapeknak! :) Érdekes volt nagyon.

Nekem csak ennyi "hülyeségeim" voltak terhesen.

2013. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kisfiam lesz és rajongok a lekváros kenyérért :-) Gyerekként ettem utoljára.
2013. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kalács, melegszendvics! Minden nap bármely időpontjába jöhet :D 34+4 hetes kismama
2013. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból is és terhesen is mindent eszek. Eleinte nagyon szerettem a halat salátával és 3 hétig azon éltem, most hányni tudnék tőle. Nem rég pedig 3 hétig csak cukrosat tettem cukrossal, pedig alapból nem vagyok annyira édesszájú. Mostanra ez is el múlt. Mákot alapból nem igazán szeretem terhesen viszont többször ettem mert megkívántam, most sem szeretem, de azért egyszer egyszer megeszem. 36hkm
2013. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Csokis,fahéjas gabonapehely,most meg a csemege kolbászt almapaprikával:D És az az érdekes a kolbászt nem igazán szeretem most meg megérzem az illatát és megbolondulok érte:D És még kitudja még mi jön:D Ja kisfiam lesz.18+3nap
2013. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok.:)

Én meg azt tapasztaltam, hogy (habár még a hányós korszakomban vagyok, 11. hét)a könnyebb ételek, mint pl. a csirkemell, rizs, gyümölcsök, főzelékek, gyakran visszajönnek, viszont a nehezebb ételek, pl. gombapaprikás nokedlival, bundás kenyér, párizsi szelet, stb. viszont bent maradnak.

Pl. esténként (ma is)tepertőkrémes kenyeret eszem hagymával! És minden rendben!:) Ki érti ezt...:D

2013. okt. 17. 19:32
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

smack-et eszem, nagyon sokat.

Meg szendvicset szigorúan piros arannyal:)

2013. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hojaj:D Én az elején kivántam meg a lángost 1-et ettem de olyan hányingerem lett:D Terhességem elején viszont imádtam a lángost:)
2013. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nálam a túró az, amit korábban képtelen voltam megenni, most meg két pofára tömöm magamba. amúgy minden jöhet, egész nap képes lennék enni megállás nélkül. 28+5
2013. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Húúú :) amikor terhes voltam,veszettül kívántam a csípőset. Mindenféle paprikát,pirosaranyat,szószt,bármit,csak csípjen :D ezeket ettem szendviccsel,vagy hússal. Egyébként előtte nem bírtam a csípőset,de terhesen rákaptam nagyon,azóta is szeretem. A másik,amit sosem ettem meg,az a lecsó,soha nem is készítettem,akkor viszont este 10-kor eszembe jutott,hogy ugyan,ez nem is lehet annyira rossz :D kinéztem egy receptet és már főztem is. A mekis fagyit szinte állandóan kívántam,kizárólag dupla karamellás öntettel. Akkor vannak ezek a tésztás,instant levesek,azokat is... Soroljam még? :D így visszagondolva nem is csoda,hogy 30 kg-t híztam (szerencsére le is ment mind) :D
2013. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!