Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaspersky Rescue Disc 10...

TYÜTYI2006 kérdése:

Kaspersky Rescue Disc 10 korábban jó volt, de Májusban Windows7 partíción irreálisan lassú lett mint ha nem is menne. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sg.hu-n a win7-es témában a 44008-as kérdéstől kezdve kérdeztem problémát, illetve a vírusvédelmes témánál a Kasperskyt kérdeztem. A norton 15-tel, nagyobb partícióra való visszaállítás megoldódott, XP-n G partíció volt a win7, így csak úgy lett jó, hogy G betűjelűre állítottam vissza. Most a 320-as lemezemen van 35 GB helyett 60 GB-n.


Májusban próbáltam a Kasperskyvel kerestetni, a gépen Eset Smart van. Az akkor legnagyobb 2 partíciót együtt, kb. 1200 GB, kb. 2 óra 36 perc alatt átnézte, a többi is jól ment, a 35 gigás win 7 partíciót kivéve. Több mint 2 óra után is csak 1 %-on volt, mintha nem menne, közbe meg egyre több fájlt nézett át, a kijelzés szerint. Abba is hagytam 1 időre a win 7 használatát.


Néhány hete vettünk WD 1 terrás sata 3-ast, így a 250-est, 320-ast leürítettem. Most a 320-ason 60 GB-n van a win 7 visszaállítva ghostból, de itt se jó a Kaspersky. 250-esen van egyenlőre 40 GB-n az XP, ezen is jó. Van 1régebbi ghost fájlom, az februári frissítésű, amikor az lass.exe miatt visszaállítottam, http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

Azon biztosan jó lenne, de szívesen használnám az aktuálisat, ha lehet. Mi lehet a gond?



2013. júl. 16. 06:59
 1/1 anonim válasza:
Igen
2013. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!