Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kreditbüntetés, ha kiiratkozok...

Kreditbüntetés, ha kiiratkozok az egyetemről akkor is be kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Az első félévemen vagyok csak túl a Debreceni Egyetemen. Egyedül vagyok, semmilyen ösztöndíjat nem kapok és dolgozok közben, leginkább ebből az okból nem lett meg félév végén 3 tárgyam, amelyek összesen 12 kreditet "nyomnak". Jött is a felszólítás hogy fizessek 18 000 forintot. Nos én ennyi pénzért diákmunkán egy hétig dolgozok így kizárt hogy valahogy kifizessem.Ha most kiiratkozok az egyetemről, akkor is utánnam fognak jönni hogy fizessem ki? Vagy ezzel talán megúszhatom a dolgot?

2016. márc. 26. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Utánad fognak menni, addig, amíg ki nem fizeted.
2016. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2016. márc. 26. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak ezert akarsz kiiratkozni?
2016. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Csak emiatt, de akkor már úgyis mindegy, de az biztos hogy folytatni nem fogom, mert ha esetleg nem sikerülne legközelebb akár csak egy tárgy is...hát nem is tudom.... ehhez is kölcsön kell kérnem :(
2016. márc. 27. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!