Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baár-Madas vagy Óbudai Árpád...

Baár-Madas vagy Óbudai Árpád Gimnázium?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Baár-Madasba járok, kilencedik osztályos vagyok, de el szeretnék menni. Az osztályom egyszerűen reménytelenül unalmas, a tanárok erőltetik a vallást, és körömfestés/rövidnadrág terén szerintem túlzottan is szigorúak. Azok az emberek, akikkel még úgy jóban vagyok, külföldi sulikba készülnek, mindenki el akar menni innen. Ezzel szemben viszont az iskola viszonylag közel van hozzánk, nincsenek rosszindulatú pletykák, igazából semmi sem történik, az épület szép és a legtöbb tanár kedves, bár nem mindig igazságos. Több mint fél éve járok ide, és egyetlen egyszer nevettem őszintén, akkor is a saját poénomon.

Nem tudom, érdemes-e várni, hogy idővel normálisabbak lesznek-e a számítógép- és lófüggő osztálytársaim, vagy menjek el. Most az Óbudai Árpád Gimnáziumot fontolgatom, de ha felvesznek, akkor is csak jövőre mennék át. Megéri várni, hogy változzon valami, vagy kockáztassak és váltsak iskolát?



2016. márc. 29. 14:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na?
2017. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!