Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy ikerpár egy napra...

Egyszervolt Holnemvo kérdése:

Ha egy ikerpár egy napra iskolát szeretnének cserélni, akkor kirughatják akkár az egyiket akár a másikat?

Figyelt kérdés
Testverem kitaáalta, hogy cseréljunk iskolat egy napra... Én nem annyira örültem az ötletnek, de addig rágta a fülem ameddig bele nem mentem, és most egy kicsit parázok attól, hogy esetleg ezért kirúghatnak e minket az iskolából... Kérlek segítsetek
2016. márc. 30. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kirúghatnak, de miért szeretne cserélni? Egész nap bután fogja érezni magát, hogy mindenki idegen és még a klotyi keresése is kihívás lesz..
2016. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy kirúgnak benneteket, de ha lebuktok, lesz némi bünti. Inkább röhögni fognak az eseten, emlegethetik egy pár évig, azt biztos.
2016. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, azért tudja úgy nagyából, hogy ki kicsoda csak úgy gondollta hogy ez most egy hatalmas ötlet és hogy csináljuk meg
2016. márc. 30. 23:37
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes tapasztalat lesz, én kipróbálnám, de tényleg oktassátok ki egymást a részletekről. És tanuljátok meg az aznapi leckét. Tanköteles tanulót nem lehet kirúgni, különben sem követtek el tulajdonképpen fegyelmi vétséget.
2016. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Borzasztóan ostoba és gyerekes ötlet, amelynek komoly következményei is lehetnek. Gondolj bele: egy idegen megy be az iskolába, osztályokba, miközben sok helyen a szülőt sem engedik tovább a portánál. Ráadásul biztosan lebuktok, a szüleiteknek meg nagyon kellemetlen lesz az egész. Megér ennyit ez a hülyeség?
2016. márc. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem követtek el semmi rosszat (pl. dolgozaton másolás vagy egyéb csalások), akkor szerintem semmi gond nem lesz.
2016. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Tényleg ritka éretlen és ritka pocsék ötlet...

Ha lebuktok (nagy eséllyel igen), mindkét tanári kar előtt elvesztitek a becsületeteket. Megér ez ennyit???

Én megértem, hogy "buli" ezt kipróbálni, de én egy "nem hivatalos" alkalmat keresnék hozzá, ha már muszáj, bár akkor is tisztességtelen lesz azokkal szemben, akiket becsaptok ezzel.

2016. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Egy újabb olyan ötlet, ami filmen vicces, a való életben meg szánalmas.
2016. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megcsinaltuk es senki nem vette eszre meg a diakok sem! Szoval koszonom annak a komentalonak aki azt mondta ez jo otlet, es hogy csinaljuk meg... Es aki azt mondta hogy: gyerekes, szanalmas annak uzenem, hogy csinaljon maganak eletet!
2016. ápr. 10. 09:34
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Es aki azt mondta hogy: gyerekes, szanalmas annak uzenem, hogy csinaljon maganak eletet!"


- Dolgozom, van feleségem, vannak hobbijaim, vannak céljaim, amiért rendesen megdolgozom. Ez megfelel életnek a Te fantasztikusan kiérlelt, kisiskolás értékrended számára? Ki vagy Te, hogy így beszólogass, amikor Te kértél véleményt?

2016. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!