Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy ikerpár egy napra...

Egyszervolt Holnemvo kérdése:

Ha egy ikerpár egy napra iskolát szeretnének cserélni, akkor kirughatják akkár az egyiket akár a másikat?

Figyelt kérdés
Testverem kitaáalta, hogy cseréljunk iskolat egy napra... Én nem annyira örültem az ötletnek, de addig rágta a fülem ameddig bele nem mentem, és most egy kicsit parázok attól, hogy esetleg ezért kirúghatnak e minket az iskolából... Kérlek segítsetek
2016. márc. 30. 23:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, csak most olvastam, és jót derültem. Szerintem vicces a helycsere, nem is rendes ikerpár, aki még soha nem próbálta. Nem értem a fikázó kommenteket. Én (tanárként) egyedül akkor ítélném el, ha dolgozatnál cserélnétek helyet, de persze ikreknél ez az ötlet is fel szokott vetődni…
2021. nov. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most így 5 és fél év után a kérdésre visszatérve: akkor elhittem (hogy lehettem ilyen hülye?), de ma már jobban belegondolva: azt se tudtad, mihez hova kell menned, azt se tudtad, kit kell ismerned, ki a barátod, ki az ellenséged, kiről mit kell tudni - teljesen lehetetlen, hogy egy idegen, még ha tök egyforma is, észrevétlen be tudjon illeszkedni egy közösségbe. Arról nem beszélve, hogy a hangotok és a stílusotok mindenképp más. Az egypetéjű ikrek lehet, hogy 95%-ban ugyanúgy néznek ki, de nem ugyanaz az ember.
2021. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy igaz-e vagy sem, de poén :D Amúgy meg, 12-es, nem kellett beilleszkedni, egy napot kellett eltölteni. Lehet fel sem volt szólítva, különösebben nem kellett megnyilvánulnia, és az sem biztos, hogy attól, mert más iskolába járnak, teljesen idegen minden, járhattak egymás iskolai ünnepségén, stb., plusz meg is beszélhettek minden részletet. Én örülnék, ha lenne egy ikertestvérem, akivel ilyeneket meg lehetne oldani :D Amúgy, egyetemen volt egy ikerpár, az egyiknek nagyon nem ment az egyik tárgy, és végül a testvére megírta helyette. Az ilyenek olyan aranyosak :D
2021. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!