Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem állítják vissza a...

Miért nem állítják vissza a testi fenyítést az iskolákban? én 16 éves diák vagyok, most elsős gimnazista és elegem van az osztályból.

Figyelt kérdés

cigiznek, isznak, hánynak és kinéznek amiért én nem. ráadásul össze vissza dugtak a gólyatáborban és a tanár LESZARJA. Szerinte ha lenne egy olyan valaki aki elverné őket ha valami ilyet vagy más milyet csinálnak akkor nem lenne ilyen gond. a nagypapámat is elverték annak idején és már volt akkor minden és volt tisztelet meg egymással is normálisak voltak. Engem 12 évesen apám elvert szíjjal amikor elloptam egy csokit egyik barátom buzdítására. Napokig nem tudtam leülni és hetekig éreztem és még ki is maradtam egy napot az iskolából, de SOHA TÖBBÉ NEM LOPTAM.


Vagy lehet hogy velem van a gond? És rosszul gondlkozom? Csak próbálok felnőtt lenni.


Ui: Azért vagyok elsős 16 évesen mert oviban vissza maradtam egy évet és kint voltam egy másokat angliában.


16f


2016. ápr. 1. 19:05
1 2
 11/12 anonim válasza:
83%
Szomorú dolgok ezek. A tanárok tehetetlenek, a diákok meg lehetetlenek. Én is rossz gyerek voltam. Sőt! tudnék is mesélni, hogy miket csináltunk. Ez a kurás a táborban dolog nem meglepő. Hagyjad had igyanak/drogozzanak, azt csinálnak amit akarnak. Egy dolgot tehetsz, hogy példát mutatsz. Legyél te az aki példával szolgálhatsz ezeknek a gyerkőcöknek, vagy miknek. Tényleg vedd elő a tököd, legyél férfi és mutasd meg, hogy lehet normálisan, tiszta úton is 'óriási' dolgokat elérni. Aztán majd benő a fejük lágya, mint nekem anno 18 évesen, mikor abbahagytam a dohányzást, az ivást meg mindent. nem nyúltam semmihez. Ha egy buliba elmentem nem ittam, nem szívtam, nem kureltam össze-vissza senkivel. És felnéztek rám még azok is, kik csinálták ezeket a dolgokat. Meg is mondták, hogy felnéznek rám. Szerintem ennyi elég. _Ne a szíjjal és a fekete pedagógia drákói szigorával akarjunk már igazságot tenni. Bár megjegyzem vannak olyan emberek kiknél kijárna egy két pofon, vagy egy egészséges tarkón lóvés. So kepp calm bro
2016. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Olyan országokban ahol a tanárok nem alkalmazhatnak testi fenyítést, pl. Norvégia, Svédország, boldogabbak az emberek, és kevesebb bűncselekmény és agresszió mint pl. Afrikában ahol verik a gyerekeket az iskolában.

Azért akarod őket elveretni a tanárral mert kinéznek? Akkor veled van a gond.

2016. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!