Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más iskolában is így működik?

Más iskolában is így működik?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy iskolába, angol tagozatra. Fel is vettek (ideiglenes sorrendből már kiderült). Viszont ma azt hallottam (biztos forrásból), hogy kb. 10 embert vettek fel soron kívül még erre a tagozatra, csak mert kézilabdázik. Ezt nagyon felháborítónak találtam.

Undorító.

Ennyi erővel felvételizni sem kellene, hiszen nem az a lényeg, hogy ki mennyire okos, hanem az, hogy jó maradjon az iskola hírneve, sportteljesítménye.

Emiatt 100%, hogy nem fogják felvenni az egyik legjobb barátnőmet, pedig mindössze 12 pont a különbség). Eddig reméltem, hogy bejut, de így sajnos elvesztettem a reményt.

Egyáltalán lehet ilyesmit csinálni?! Törvényes ez?! Más iskolában is ez van?!

14/L



2016. ápr. 5. 18:31
 1/2 anonim válasza:
Ami azt illeti, az iskola dönti el, hogy kit vesz fel, úgyhogy ez sajnos teljesen legális, mind emellett teljesen jogos a felháborodásod. :/
2016. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ebben az a legjobb, hogy így még az sem biztos, hogy én bejutok...😅🔫
2016. ápr. 5. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!