Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tanul BGF-en vagy...

Valaki tanul BGF-en vagy HFF-en turizmust? Csak mert ezekre a helyekre jelentkeztem és jó lenne hallani egy-két tapasztalatot vagy h milyen, mennyire szeretitek.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Hellerre jelentkeztél?


Nagyon rossz annak a sulinak a híre, a munkáltatók nem szeretik, ne szerezz ott diplomát a saját érdekedeben.

Hát garatulálok, talán még tudod módosítani hogy az legyen az utolsó,

2010. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
BKF-t is irhattam volna, mert ott idén indul turizmus, de aki ott akar tanulni annak még a HFF-re kellett jelentkezni..szóval ha oda vesznek föl akkor BKF-en fogok tanulni..
2010. ápr. 5. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy fél évet jártam a BGF-re nagyon nagyon nagyon rossz!!
2010. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Na gratulálok, BKF másik alja suli.


Ha azt akarod hogy legyen állásod, hagyd ezeket a fenébe, jelentkezz olyan suliba amit a munkáltatók is elismernek.

2010. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Talán a BKF-re jársz?mert ha nem akkor én gratulálok neked h leszólsz egy iskolát amit nem is ismersz? egyébként milyen iskolákra gondoltál és te hova jársz? és kamuválaszra nem vagyok kiváncsi köszi..
2010. ápr. 5. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:

"Talán a BKF-re jársz?mert ha nem akkor én gratulálok neked h leszólsz egy iskolát amit nem is ismersz? egyébként milyen iskolákra gondoltál és te hova jársz? és kamuválaszra nem vagyok kiváncsi köszi.."


Nem megsértődni kellene amikor az ember próbál segíteni.

Nem leszólom, ez a tények közlése, plusz tapasztalat.

Minden évben megjeleni a felsőoktatási rangsor, aminek az alján van mind a bkf, mind a Hff


Gondoltam szólok mielőtt még elcsel pár évet az éetedből, de ha neked nem kell akkor így jártál én csak jót akartam (ja és csak hogy tudd dumáltam HR-esekkel, akik azt mondták ha olyan jellapot kapnak amiben BKF, HFF, KRF van mint végzettség azt már tovább se olvassák, szóval nem én szólom le hanem azok akik a munkát adják)

De csak nyugodtan vágd be a durcit, az sokat segít.


Miskolcra járok ami a MUNKÁLTATÓK szerint benne van az 5 legjobb közgázos képzést adó egyetem közt, és az ő szavuk a lényeg!(ja és nálunk is indul turizmus)


amúgy meg Corvinus, BGF, Pécs, Szeged, Miskolc, Debrecen ha jó állást akarsz magadnak

2010. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem durcizom, de ha csak anniyt irsz amenniyt az első válaszodban irtál akkor honnan tudjam h csak úgy bemondod mer vkitől hallottad v télleg tudod..érted.

mind1 a lényeg h köszi a második válaszod:) a bgf-re szeretnék menni, azt irtam be elsőnek, corvinust azért nem mert oda már nagyonnagyon magas a pontszám meg az mostanában eléggé elitsuli lett...a bkf-ről meg hallottam jókat, lehet h még a munkáltatók nem ismerik anniyra de én azt hallottam h jó mert gyakorlatias, meg modern és egyre felkapottabb...nah majd kiderül hova vesznek föl. köszi azért!

2010. ápr. 5. 23:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos:

"Turizmus-vendéglátás képzést 14 intézmény indít az országban, a Heti Válasz rangsorában azonban csak 8 szerepel, a többi képző intézményt kellő piaci tapasztalat hiányában - tekintettel arra, hogy viszonylag fiatal a képzés - nem rangsorolta a lap.

Az összesített rangsort idén is a Budapesti Gazdasági Főiskola vezeti. Legmagasabb a mutatószáma a túljelentkezés tekintetében, illetve a foglalkoztatók és a munkaerő-piac véleménye alapján. Meglepően alacsony azonban a minősített oktatói összetételben, 1-es az arányszáma, ami a lehető legalacsonyabb mutatószám. A Kodolányi János Főiskola a tavalyi negyedik helyről a másodikra tört, míg a tavalyi második, az integráció előtt álló Heller Farkas Főiskola a hetedik helyre került. A dobogó utolsó helyére a tavalyi ötödik Harsányi János Főiskola jött fel, amely jó mutatókat produkált a foglalkoztatók véleményében, illetve a diák-tanár arányban is. Ez utóbbi összevetésben a Kodolányi mögött a második."


Tanulság: Nézzünk utána annak, amit írunk. 2008-ban második volt, 2009-ben hetedik, meglátjuk mi lesz idén, de feltételezem nem csúszik tovább az integráció miatt. A 14-ből hetedik hely felénk nem a lista alja, hanem a közepe. Nem azért, mert védeni akarom, mert korántsem a legjobb turizmus képzést adja, de azért ne túlozzunk. Köszike.

2010. ápr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!