Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Bolgárkerék utcába jelentkez...

A Bolgárkerék utcába jelentkeztem be genetikai uh-ra. Tapasztalatot írnátok, hogy mire számítsak?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert nem olcsó, és kíváncsi vagyok, hogy annyival többet is adnak e. Integrált tesztre megyek, az milyen? Aki esetleg itt volt, kérlek írjatok.

Képet, filmet kapok a babáról?

Hasi vagy hüvelyi az uh?


2010. aug. 17. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

én a 12. heti és 20. heti genetikai ultrahangon is ott voltam. nekem a 12. heti csak kombinált volt nem integrált, de mondjuk az uh az ugyanaz. (amúgy az integrált mindenhol drága)

szóval mindegyik doki nagyon kedves, az uh. közben mondják,hogy mit is kell látni :)

szakmailag nagyon jók. kérhetsz dvd felvételt, nem kötelező, de az plusz 2ezer ft. (én nem kértem) de nyomtatnak a végén képeket. sőt nekem egy rakás képet nyomtattak, lehet azért mert dvd-t nem kértem.

hasi uh.

tudom őket ajánlani.

2010. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasi volt, kedvesek, korrektek, ami ezért a pénzért el is várható. Kaptam képeket és dvd-t is, mindent elmondott az uh-s doki, utána egy másik szobában a nővérke is a tesztről. A honlapjukon néhány napon belül megnézheted az eredményt, és amikor én megnéztem rá 3-4 napra fel is hívtak, hogy gratulálnak ,egészséges a baba. Két terhesség alatt jártunk oda, soha semmi negatív dolgot nem tapasztaltam. A megadott időponthoz képest mondjuk kellett várni egy kicsit, de soha nem volt több 10 percnél.
2010. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, már nagyon várom!!!!!

Mondjuk még csak a 9. hétben vagyok és még 3 hét, de apucival már most nagyon izgatottak vagyunk és folyton biztatjuk, hogy nőjön szép nagyra:)

2010. aug. 17. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még annyit tennék hozzá az előttem szólókhoz, hogy ekkor láttam először (12. hét) 4D-ben. Nagyon nagy élmény volt! Már akkor látszott, hogy apa fejformáját örökölte:-)
2010. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!