Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol van a Széchenyi Egyetemen...

Hol van a Széchenyi Egyetemen a B6-os terem?

Figyelt kérdés
Vizsgám lesz ott
2016. ápr. 10. 23:18
 1/8 anonim válasza:
100%
akkor ne csodálkozz ha megvágnak, ha annyit nem tudsz eldönteni, hogy ez a kérdés a sexualitás kategóriába tartozik-e vagy sem. menj és tanulj még sokat
2016. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
B épületben.
2016. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Apum ott tanít, majd szólok neki, hogy igazítson el valami szerencsétlent.
2016. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsi véletlen, két kategória volt megnyitva, a férfi tanáraim jófejek, lehet, hogy pont ő is tanít :)
2016. ápr. 10. 23:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Vizsgád? Áprilisban? Nálatok ennyire el vannak tolva az időszakok, vagy csak ennyivel korábban keresed a termet?
2016. ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%
Nyuszi. Van ott porta? :D Ha igen, kérdezd meg. A mi giminkben még alaprajzok is vannak kitéve, ha ne adj isten menekülési útpontra lesz szükség.
2016. ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg kell keresni. Ha kiírnak valami "mágikus termet" akkor én már előtte 2 héttel legalább lejárom a terepet, hogy hol van, honnan lehet jól megközelíteni, és kb. mennyi idő alatt lehet odaérni.

Habár ennek ellenére is lehet kellemetlen helyzetbe kerülni. Én pl. egyszer elnéztem a vizsgaterem helyét, és egy szomszédos épületbe mentem.

Szerencsére hamar kiderült, hogy rossz helyre mentem, végül beértem szóbelire, igaz késéssel.

2016. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát én mire elsősként megtaláltam az E-termet.... :D
2016. ápr. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!