Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beszámítható a gyakornoki...

Beszámítható a gyakornoki időbe? 3 éve tanítok alapdiplomával (jogi kiskapu által). Szerződésemben pedagógus a munkaköröm.

Figyelt kérdés

Fel tudtak venni "gyakornok"-ként tanítani egy jogi kiskapun keresztül, mivel nem volt az társastánc pedagógusi állásra más jelentkező. Szerződésben: pedagógus munkakör. FEOR-ban: 2499, egyéb szakképzett oktató, nevelő.

Nem jelentenek be pedagógusként(FEOR:2431,általános iskolai tanár, tanító), mivel nincs meg a mesterdiplomám,és a MUNÁLTATÓM szerint még csak a gyakornokként eltelt időbe sem számít bele ez a három év, amit ledolgoztam, de a munkaköri leírásban elvárják a pedagógusi feladatokat. persze a fizetés is csak gyakornoki. Ez így nem jogos a munkáltató részéről szerintem. Meg be lehet számítani az elmúlt 3 évet? mert akkor már pedagógus 1-be is minősülhetnék...


2016. ápr. 12. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A helyedben inkább örülnék, hogy egyáltalán van munkád. A munkáltatódnak pedig csak hálát adhatsz, hogy így alkalmaz!

Nem háborogni kell, hanem el kell végezni az msc-t!

2016. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Örülök, persze. Nem is ezzel van gond. Csak nem szeretem, mikor bolondnak néznek.:) Meg úgy adják elő, hogy ők mekkora jót tesznek velem, közben meg nekik még nagyobb szükség van arra, hogy alá tudjak írni.. :D ja, folyamatban van az msc is természetesen. Köszi az érdemleges kommentet:)
2016. ápr. 27. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!