Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közszolgálati egyetem fizikai...

Közszolgálati egyetem fizikai alkalmassági?

Figyelt kérdés
Nagyon szigorúan nézik a fizikai alkalmasságit az egyetemen? Egy hét múlva lesz, és kicsit izgulok.

2016. ápr. 13. 20:39
1 2
 11/18 raptor9812 válasza:
Hali. Tudom hogy itt válaszolni kellene viszont szeretném megkérdezni hogy kb. nektek melyik hónapban voltak az alkalmasságik mert tudjátok akkor úgy készülök :) Meghogy nagyon szigorúak-e ? Jövőre felvételizek csak hogy így előre mire számítsak.
2016. aug. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Április közepe-vége fele kezdődik. Szigorúnak szigorúak, nem fogtak tutujgatni, ha nem megy valami, hazazavarnak. Erre kell számítani.
2016. aug. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak igazat adok. Április végén szokott lenni egy hét amikor folyamatosan hívják be a népet 100-asával, valamint egy pót időpont van májusba arra az esetre ha esetleg lesérülsz vagy lebetegedsz az áprilisi alkalmasságik idejére. Szerintem a fizikai volt a legkeményebb. Készülj fel rá rendesen. Az az 1. állomás ott még mindenki "ott van".Azon szórják meg a bandát a legjobban. A pszichológia/orvosi sem volt olyan egyszerű de ott annyi a lényeg, hogy add önmagad és ne legyenek mondjuk csavarok a térdedben mert az orvos azt nem fogja díjazni.
2016. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az alapkiképzéshez képest meg semmi a fizikai :)
2016. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 raptor9812 válasza:
Köszi az infót. Hát kicsit ijesztő azért :) de megérni készülni akkor. És nektek hogy ment az alkalmassági?
2016. aug. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Aki készül, annak nincs mitől félnie. Egyél majd előtte, legyél betöltve szénhidráttal, vegyél egy a scitec-ben egy wod-os pörgetőt, azt gyors lehúzod előtte és röhögve :)
2016. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem meglett minden alkalmassági. Pontjaim is megvannak de nincs meg az írásbeli nyelvvizsgám úgyhogy nem vettek fel nappalira csak levelezőre >:-(

Ha nincs nyelvvizsgád azt minél hamarabb szerezd be mert kötelező a felvételhez. Ne járj úgy mint én meg még sokan mások. Amúgy a fizikai alkalmasságin nem számít hogy mennyi pontot érsz el, 81 vagy 95. Az a lényeg hogy a 80 legyen meg, arra törekedj, azt nem egy nagy ördöngőség elérni. :)

2016. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A honvédtisztképzőnél nem tudom, hogy vannak a dolgok ha odamész, annyit tudok hogy fekvőtámasz, felülés, 3200m futás meg 200 valamennyi pont kell a fizikain. Én az RTK-ra jelentkeztem.

(Az előző vagyok)

2016. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!