Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem a Nemzeti...

Lenne esélyem a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Honvédtisztképző karára így?

Figyelt kérdés
Még két évem van a felvételiig,de sajnos eddigi életem során nem voltam túl sportos. Nem vagyok kövér,de pár kg van rajtam. Úgyérzem készen állok arra,hogy elkezdjek normàlisan edzeni,futni,hogy alkalmas legyek oda. Vagy túl nagy álmodozó vagyok? Már késő? 17/L

2016. márc. 15. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon könnyű a fizikai felmérő, nem azon szokott múlni.
2016. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkàbb min múlik?
2016. márc. 15. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Én most felvételizek a rendészettudományi karra. Én sem vagyok egy nagy atléta egyedüli sportom a kerékpározás. Decembertől-januártól kezdtem el igazán készülni a fizikai alkalmassági feladataira. Pár hónap alatt nagyon jó eredményeket el lehet érni ha komolyan veszed a felkészülést/edzést. Egyszóval bőven ráérsz :)

18/f

2016. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egészségügy illetve pszichológia, ott szűrnek inkább
2016. márc. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is pont két év múlva tervezek oda menni de úgy hallottam nem túlságosan nehéz a fizikai
2016. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem mondanám könnyűnek a fizikait.

Sok ember megakad már ezen a rostán.

Nagyon sok jelentkező van évente és jó megválasszák a jövőbeli hallgatóikat. Bizony kell rá készülni mert fél vállról nem lehet megcsinálni.

2016. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a fizikain múlik inkább azon hogy mi a szrt kezdjen veled a honvédség, ugyanis itt többnyire katonai vezetőket képeznek, na most egy fiatal hadnagy kiscsaj nem igazán fogja betölteni ezt a szerepet. Még a jó kiállású sportosabb srácoknak is nehéz kopaszon hadnagyként, nem hogy egy kiscsajnak. De valszeg úgysem kapsz ilyen beosztást, hanem vmi kávéfőző beosztást adnak vagy irattologatót, de azokból ígyis van épp elég.
2016. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!