Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy folytassam a szakdolgozatom?

Hogy folytassam a szakdolgozatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy Ti hogy motiváltátok magatok a szakdolgozat/diplomadolgozat íráskor? Hosszas előkészület, terepi munka, kutatás már megvan, gyakorlatilag minden a rendelkezésemre áll, mégsem megy az írás. Néha úgy érzem, hogyan az egészet. Az időmet viszonylag jól sikerült beosztanom, a mérésekhez, és mindenhez, viszont mivel dolgozom és betegség miatt megcsúsztam a dolgozatírással. Beláthatatlanak érzem a helyzetet, most napok óta élőzombi vagyok. Minden választ szívesen fogadok, előre is köszönöm.



2016. ápr. 17. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ mi a határidő. Ha megvan a mérés, meg az egész anyaga már, akkor nem értem a problémád. Csak le kell gépelni és kész. Napi 10-20 oldalt bőven le lehet gépelni, néhány nap alatt kész az egész...
2016. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, kicsit félreérthető. Jobb lett volna úgy feltenni a kérdést, hogy mivel motiváltátok magatok. Még egy pár napom van, míg a konzulensemnek meg kell küldeni.
2016. ápr. 17. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég motíváció az, hogy frigyet kötöttél egy szakmával, és álmaidat akarod valóra váltani, mert a jövődet ebben látod?
2016. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen igen, én arra gondoltam, hogy a pillanatnyi helyzetben... hétköznapi tippekre gondoltam...
2016. ápr. 18. 00:38
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Én most adtam le múlt héten :-) és igen, a vége már kutya nehéz volt, fáradt voltam, beleuntam, de évekig szenvedtem azért, hogy majd azt dolgozhassam amit szeretek, és hogy elérjem a célt, a szakdolgozat megírása is szükséges. Ha eddig jól sikerült beosztani az idődet, akkor gondolom képes vagy erőt venni magadon. Minden napra szabj ki egy részt, amit meg kell írnod, ne egyszerre akard. Ja és ne veszítsd el a lelkesedésed ha a konzulens lehúzza.
2016. ápr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elkezdeni nehéz, ha tényleg minden adat a kezedben van és tudod, hogy miről akarsz írni, akkor ha elkezded, és felveszed a ritmust, akkor már visz előre a lendület:))
2016. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5-6-os, köszönöm válaszaitokat. Igen, eddig minden a tervezett szerint alakult, csak sajnos elcsúsztam. Kicsit katyvasznak éreztem még egy két napja, azóta tényleg erre próbálkozok szorítkozni,hogy csináljam, igyekszek arra összpontosítani, hogy menjen. Nem az első szakdolgozatom, de így még nem jártam, pedig ezt a témát szeretem a legjobban. :) A fáradság, kávé és társaik a napokban a legjobb barátaim. :)Köszönöm még egyszer a támogatást. :)
2016. ápr. 19. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!