Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen érdemes...

Melyik egyetemen érdemes szoftverfejlesztőnek tanulni?

Figyelt kérdés

Idén elakarok kezdeni egy 2 éves okj-s szoftverfejlesztő tanfolyamot. Ezidő alatt legalább több ismeretet szerzek és van időm feljavítani az érettségimet, illetve letenni egy nyelvvizsgát.

Ezután pedig egyetemre akarok menni, csak nem tudom, hogy hova érdemes. Annyit tudok, hogy az ELTE, BME és Óbudai egyetemen lehet szoftverfejlesztő irányba fordulni. De azt nem, hogy melyik egyetem mit ad, mik az erősségei és gyengeségei ezen a karon, illetve hogy melyiktől mit várjak.



2016. ápr. 18. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Informatikus ismerőseimtől mindig azt hallom, hogy ELTE-n ne akarj informatikát tanulni. Azt mondjuk nem mondják, hogy hol jobb :)
2016. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Senki nem lesz programozó az egyetemen. Az fog igazán számítani, amit otthon magadtól tanulsz az egyetemi dolgok mellé.
2016. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Java vagy bme, amerikában MIT
2016. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
eloto vagyok eltet akartam irni
2016. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!