Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes mennem egyetemi...

Érdemes mennem egyetemi gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se bulizós, se piálós fajta, pláne nem feküdnék össze senkivel. Viszont szinte mindenhol azt mondják, hogy körülbelül erről szól az egész. Akkor érdemes mennem, vagy inkább annyira nem?

Bölcsész kar


2016. ápr. 11. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Felesleges pénzkidobás. Inkább kirándulj egyet abban az időben, többet ér.
2016. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiféleképpen sem hagynám ki , már csak azért is mert itt azért elég sok információval ellátnak , megismered a csoporttársaid , felsőbb évesek tapasztalait stb...
2016. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

"itt azért elég sok információval ellátnak"


- Aminek egy felnőtt ember maga is utána tud nézni.


"megismered a csoporttársaid"


- Amire lesz még egy pár éved.


"felsőbb évesek tapasztalait"


- Mármint a felsőbb évesek tényként tálalt rémhíreit pl. arról, hogy x tanár milyen szemét, direkt szívat, amiről aztán kiderül, hogy a fele sem igaz. Úgy tanulmányaim közepe felénél döntöttem úgy, hogy nem figyelek oda a felsőbb évesek okosságaira, mert csak hülyeségeket mondanak. Ő megbukott x tárgyból, tehát nehéz, megbuktatta x, szóval az egy állat, x specializációt tanulja, tehát azt éri meg választani stb.

2016. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
az utolsó válaszolóval értek egyet, én sajnos fiú létemre nem mentem el g.t-be mert senkit sem ismertem és nem szerettem vna idegenekkel 3 napon keresztül összezárva lenni, most, hogy már megismertem pár csoporttársamat kicsit bánom, hogy nem mentem el és tényleg ne hallgass az ilyen rémhírekre
2016. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik egyetemen. Én tavaly lettem Corvinusos és semmi szivatás nem volt, ivós játékok sem, csak este aki akart bulizott. Olyan volt a hangulat mint egy gimis erdei táborban. Napközben ismerkedős játékok voltak, csapatépítés, de semmi durva. Egyik nap lejött az összes diákszervezetből pár ember és minden érdekeset elmondtak amit neten nem tudtam volna meg. Én azért mentem el mert alapvetően visszahúzódó vagyok és tudtam hogy a több száz fős órákon nem fogok tudni ismerkedni. Teljesen megérte elmenni, nagyon jó volt hogy az első hetekben mikor fogalmam se volt semmiről volt ismerősöm akivel együtt lehettem legalább.
2016. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdemes. Hogy miért?


- Nem egy amerikai vígjátékban élünk, semmi szívatás vagy kötelező részegeskedés nincs a gólyatáborokban (pláne az ELTE-s balhé után).


- Sok-sok-sok fontos infót megtudsz az egyetemmel kapcsolatban, aminek igen, utána lehetne nézni enélkül is, de rohadt nehéz lesz. Szerintem te sem szeretsz órákig bújni több egyetemes weblapot, hogy találj egy 200 oldalas TVSZ-t, amiből ki tudsz bányászni valamit - vagy nem.

- A csoporttársaiddal CSAK itt fogsz tudni megismerkedni, ha nem egy picike egyetemről van szó. Egy BME, ELTE, Corvinus, BGF, stb. szintű nagy egyetemen, ahol egy szak évfolyama verdesi a 200 főt, nem fogsz te előadásokon meg órákon ismerkedni másokkal, pláne, hogy nem is együtt fogtok járni sehová, mindenki oda veszi fel az óráját, ahol neki jó. Nem olyan ez mint a középiskola, hogy kötelezően össze vagytok zárva.

2016. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!