Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2012 ben voltam erettsegin de...

2012 ben voltam erettsegin de nem kaptam bizit ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
5 tárgyból csak 2 sikerult igy nem kaptam érettségi bizit sajna. Anelkul semmit nem birok kezdeni magamal most jottem ra. Mi a szart csinaljak most? Bemennek suliba mondanam adjak mar meg nekem az érettségit mi történne? Hadd ne keljen mar ujravizsgazni ne csesztesenek mar. A 4 evet meg vegig szenvedtem raadasul lehet veluk egyezkedni Szerintetek?

#Érettségi.bizonyitvany
2016. ápr. 20. 15:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És nem miattuk leszel csöves, hanem magad miatt. Mert nem tanultál semmit.
2016. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Még 2012-ben (ősszel) mehettél volna javítózni vagy azután tavasszal, csak az iskolában kellett volna érdeklődni meg jelentkezni
2016. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Matekból meg magyarból is buktál?
2016. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ja sajnos. De mer nem adjak ki kegyelemből a bizit? Most őnekik az mer faj kiállítani plusz egy érettségit?
2016. ápr. 20. 16:31
 15/21 anonim ***** válasza:
És neked fáj tanulni egy kicsit? Rohadt könnyű egy érettségi.
2016. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tok nehez nekem. Nem birom megtanulni. Most nemigaz ha mar idáig eljutottak mer nem adnak egy bizit
2016. ápr. 20. 16:42
 17/21 anonim ***** válasza:
Sajnos szabályok vannak. Az érettségi bizonyítványt akkor kapod meg, ha a 4 kötelező és 1 választható tantárgyból megvan a sikeres (legalább 2-es) érettségid. Mivel a 12 osztályod megvan, nem kell újra beiratkoznod az iskoládba, elég, ha jelentkezel javító érettségire és kihozod a 25%-ot mindenből. Ha a szövegértés megy, akkor simán meg tudod azt szerezni minden tantárgyból 0 tanulással is, a szóbelire meg a 2-esért elég a főbb dolgokat tudni. Nincs olyan, hogy kegyelemből kiadnak egy érettségi bizonyítványt, a többi ember megdolgozott azért, nem lenne fer velük szemben, ha te csak úgy megkapnád. Tanulj a nyáron, keress valakit, akivel át tudod venni az anyagot, aztán ősszel próbáld meg letenni az érettségit.
2016. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Sik hulye vok hozza az a baj de ha meg nem szerzem meg vegem van mocsok egy világ ez
2016. ápr. 20. 22:08
 19/21 anonim ***** válasza:
A hulyeknek nem jar erettsegi. Legkozelebb meg majd diplomat szeretnel csak ugy? Ki hallott mar ilyet,hogy a semmire erettsegi bizonyitvanyt adnak...
2016. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy kicsit nem értelek..tehát,2012ben érettségiztél(amúgy én is lol),ès 2016ban tűnik fel hogy nem kaptál bizonyítványt? Nem vagyok egy nagy matekos,de az 4 év.. mit csináltál te 4 év alatt? Már bocs :)
2016. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!