Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az igazságos szerintetek hogy...

Az igazságos szerintetek hogy azért kaptam intőt mert nem engedtem hogy az iskola fogászaton megnézzék a fogaimat? 1 volt mi mozgott és inkább kihúztam magamnak.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hányadikban?
2016. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hányadik osztályban?
2016. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
8
2016. ápr. 21. 11:28
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

De féltél a vizsgálattól?

Vagy miért nem engedted?

2016. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt szimpatikus a doktor?
2016. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy szimpatikus volt e? Eddig névvel, most meg név nélkül írsz idióta válaszokat, utolsó.


Az volt a kérdés, hogy igazságos e.

2016. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Életmentő beavatkozáson kívül MINDENT jogodban áll megtagadni. N32
2016. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nálunk úgy van, hogy vagy iskola orvos vagy magán. Ezt igazolni kell. Az intőt lehet azért adta, mert ez olyan, mintha iskolában nem fogadnál szót. Kötelező dolog.
2016. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként az intő sehova nem számít be, ne foglalkozz vele.
2016. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem igazságos.

Ha azért kaptál intőt, mert az előzetesen meghirdetett feltételeknek (pl. szülői igazolás arról, hogy a szülő magánúton ellenőrizteti a fogaid, és nem járul hozzá az iskolai fogászathoz) nem tettél eleget, akkor azért viszont jogos lehet.

De szerintem ne bánd! Ha úgy ítélted meg, hogy nem, hát nem. Még nem vagy 18, hogy maradéktalanul élhess vele, de jó, ha már most tisztában vagy a betegjogokkal, és nem hiszel el mindent egy idegennek, akit akkor látsz életedben először, csak azért, mert történetesen fehér köpenyt visel...

2016. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!