Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen úgy van, hogy...

Egyetemen úgy van, hogy amikor felveszek egy tárgyat, megválaszthatom, hogy ki legyen az oktató?

Figyelt kérdés
Mert hallottam valami ilyesmit, de én egyáltalán nem vagyok tisztában az ilyen dolgokkal sajnos. Mert akkor a markmyprofessor nevű oldalon utána tudok nézni, hogy melyik oktató a "legszínvonalasabb".
2016. ápr. 22. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb esetben, de nem biztos, hogy van választási lehetőséged, vagy már az elején elvágnak a Neptunnal.
2016. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez általában a gyakorlatoknál szokott előfordulni, érdemes összeállítanod egy két órarendet,hogy miket szeretnél felvenni, milyen időpontban vannak ezek,mert gondolom nem szeretnél úgy járni,hogy van egy órád reggel 8kor,a következő meg csak délután 4kor. Amikor kiírják az órákat,akkor érdemes ezt megcsinálni,A és B verziót is,valamint bejelölni magadnak,hogy mi az,amire úgymond le kell gyorsan csapni,mert pl csak 15 fős. A jelentkezésnél ezeket kell gyors sorrenben kipörgetni,majd ha megvan,mehetnek az előadások is,oda úgyis jó sok hely van.
2016. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, elvileg szabad tanárválasztás van, de az oktatói gárda létszámától függ elsősorban, hogy hány gyakorlatvezető viszi azt a tárgyat.

Hova jársz, mekkora egyetemre vagy főiskolára?

Ha van több csoport is a gyakorlathoz, abból választhatsz, amíg be nem telik.

2016. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeptembertől fogok az ELTE programtervező informatikus szakára.
2016. jún. 8. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!