Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most vettek fel az ELTE...

Most vettek fel az ELTE Apáczaiba és kedden írom az angol szintfelmérőt, valaki segítene hogy mire számíthatok?

Figyelt kérdés
A sulimban angol tagozatos vagyok, de szerintem nem tanitanak olyan jól és félek ettől

2016. ápr. 22. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavaly az amishokról meg a gorillákról/természetfotózásról volt valami.

Ne félj. Tétje nincs, minden csoportban tanulni fogsz, csak mondjuk a harmadik-negyedik csoport többet "építkezik", jobban az alapokról kezd. Ha elmész megírni, és ugye 6-8 éve tanulsz kicsi az esélye, hogy nem kerülsz minimum a 3-as csoportba.

Én pl 2 évig tanultam előtte második idegen nyelvként heti 2 órában (heti 5-6 német mellett) és mégis a harmadik csoportba járok.

De ha véletlen nem sikerül úgy, ahogy szeretnéd, tudsz váltani.

Sok sikert!:)

2016. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. ápr. 23. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!