Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben melyik szakközépis...

Debrecenben melyik szakközépiskolát ajánljátok, ahol van informatika szak?

Figyelt kérdés
Ha van olyan iskola ahová szerinted nem érdemes menni azt is írd már le légyszíves.

2016. ápr. 27. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A Mechwart eros,szinvonalas informatikai szakkozep. Szerintem az a legjobb valasztas ilyen teren.
2016. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a Mechwartról én is hallottam hogy erős, de van onnan néhány ismerősöm akik nagyon utálják a sulit mert szerintük rosszak a tanárok meg a közösség. Úgyhogy oda nem szívesen mennék.
2016. ápr. 28. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly végeztem Mechwartban. A közösségi élet valóban szar, a tanárok sokat követelnek, szemétkednek is, ha arról van szó. Ha fontos számodra a társasági élet, akkor felejtős. De, ha tényleg informatikával akarsz foglalkozni akkor megéri, mert azt nyomják kőkeményen (programozás, hardverismeret, hálózat, sql stb.) Mondjuk én most jogot hallgatok, de az osztálytársaim nagy része info irányba ment tovább :D
2016. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!