Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félek a gimitől! Most mi lesz...

Félek a gimitől! Most mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8-os és jövőre megyek gimibe. De félek tőle hogy milyen lesz ugyanis eléggé visszahúzódó , és nehezen barátkozó tipus vagyok , sőt úgy látszik hogy az osztályból csak én szeretnék abba a bizonyos suliba menni.Vannak most sok barátom de ha mindenki máshova megy , a legjobb barátnőm is mi lesz velem?Ha nem lesznek barátaim?Mindenki kicikiz?Régenis folyton piszkáltak most kicsit felszenvedtem magam most már nem én vagyok az osztály leggázabbja , sőőt..

De ha most új suliba megyek és minden előről kezdődik?

Az se tudom hogy melyik suliba menjek abba amelyikbe én picit jobban szeretnék de egyedül lennék , vagy pedig a legjobb barátnőmel meg egy másikkal máshova?

Nem tudom..

Szerintetek?


2008. szept. 23. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Oda menj, ahol jobb jövő vár rád gazdasági szempontból. Mármint, jobb eséllyel/eredménnyel fogsz utána egyetemre kerülni, ami által jobb munkád lesz, és több pénzed.
2008. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2008. szept. 23. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szokj hozzá, hogy mostmár lesznek ilyen nehézségeid, sőt később örülni fogsz, amikor csak emiatt fájt régen a fejed. Én végzős vagyok most, de hasonló cipőben járunk. Olyan főiskolára akarok menni, ahova nemhogy egyik barátom se, de az ismerőseim se akarnak menni. És mindezt egy másik városba, mert itthon még csak nincs is ilyen suli:( Hát mindenesetre nehéz lesz, de meg kell oldani a nehézségeket. Az, hogy barátokat szerezz a gimibe majd kialakul idővel, és a régi barátaidról se kell elfeledkezned, biztos tudtok majd néha találkozni. Szerintem mindenképp olyan helyre menj, ami jobban érdekel téged. A barátnőddel tudsz az iskolán kivül is találkozni. Hosszú távon jobban jársz, ha odamész, és azt tanulod ami érdekel, mert a másik eset csak kényszer lesz különben és úgy nem az igazi.
2008. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek lesznek életed legjobb,legcsodáasbb évei. Hidd el nekem, bármit megadnék,hogy újra, azt a négy évet, ugyanazokkal az emberekkel eltölthessem. Jól fogod érezni magad, ez tuti. Légy nyitott, közvetlen, barátságos.
2008. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a gimnáziumot kedveltem a legjobban életemben. Összesen 3-an mentünk oda általánosból - de a másik 2 más osztályba.
2008. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el mindenki tart az új helyzetektől, új légkörtől. Biztosan fogsz találni hasonló érdeklődésű embert, mint te vagy, barátnőt. Legyél kedves és segítőkész.
2008. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Első nap mindenki parázik majd!Szedd össze a bátorságod,állj szóba a többiekkel,kérdezgesd Őket.Aki a "sarokba kuksol"az a gáz a többiek szemében.
2008. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Végső parás esetben, légy Te az, aki odamegy a sarokban kuksolóhoz, hogy felvidítsd, bátorítsd! Ha az ember kicsit mások gondjával törődik, a sajátja már nem is kínozza annyira... estleg rá is jöhet, hogy nem is olyan nehéz a helyzete. Tiszta lappal indulni lehet akár nagy kaland is. Senki sem tud rólad semmit, akárki lehetsz, aki csak akarsz! :) Anno én is egyedüliként mentem középiskolába 120 km-re, míg az osztálytársaim zöme a helyi gimibe ment. tovább.
2009. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!