Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi értelme a kötelező iskolai...

Mi értelme a kötelező iskolai rendezvényeknek?

Figyelt kérdés

Szakképzős vagyok és még mindig kell ilyenekre járkálni például diáknapra, húsvéti lelki nap ahol husvéti vers írás és tojásfestés van mint az oviban, karácsonyi nap és még sok sok értelmetlen dolog.

Én nem szoktam elmenni kapom is érte az igazolatlant.

Ilyenre minek járjon el az ember 18-22 éves fiatalok játszanak ovis játékokat.

Kilencedikbe lehet még jó buli de akik már nem tankötelesek és okj-n vannak ők jogosan háborognak.

Ja és kötelező orvosi vizsgálat is van.


2016. máj. 1. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iskolai tanév naptára szerint ezek a rendezvények is beletatoznak az óraterhelésbe (mert ha nem lennének, akkor rendes órákat tartanának). Ezért kötelező éppúgy, mint a rendes tanóra. Az orvosi vizsgálat lehet, hogy szakmafüggő.
2016. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez valami egyházi fenntartású iskola? Állami iskolában nincs "lelki nap". A kreatív foglalkozsok az ember sokoldalúságát fejlesztik, hogy ne csak a tudományoknak és a szakmának éljetek. Ez egy kis kikapcsolódás. A versírás és tojásfestés nem korfüggő. Az orvosi vizsgálat pedig a szakmai gyakorlathoz kell, bizonyos betegségek bizonyok szakmákat kizárnak, mondjuk szédülős ne menjen tetőfedőnek.
2016. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szakmai vizsgálat. Ez ilyen általános vérnyomás, vércukor, szem, testsúly stb.
2016. máj. 1. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!