Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László Gimnázium, emelt...

Szent László Gimnázium, emelt angol szak: kérdések a szakkal és a gimivel kapcsolatban. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem nagyon tetszik a SzLG -ben az emelt angol szak (valamint a tömkom, de arról már kaptam jó sok infót :D). Lenne pár kérdésem ezzel és a sulival kapcsolatban is:

- Mennyire nehéz a suli? És maga a szak?

- Milyen az épület?

- Van suliújság, esetleg zene a szünetben?


Minden vélemény érdekel! :D



2016. máj. 1. 18:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Még valami: az emelt angolon is tanulunk második idegen nyelvet?
2016. máj. 1. 18:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleg nehéz iskola :) sokat kell tanulni ha jo jegyet akarsz :( az épület maga nagyon szép belülről kívülről csak a környék finoman szólva borzalmas :P a tobbirol nem tudok semmit mondani.
2016. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én a Lászlóba járok, de másik tagozatra, ettől függetlenül tény, hogy kell tanulni,hogy mennyit az a tanároktól is függ, hogy kiket kapsz. Az épületet szerintem mindenki imádja. :D Sulirádió van, zene hol szól hol nem, de főleg év vége felé inkább az utóbbi:D

és szerintem a környék sem a legborzalmasabb, nekem már ez 4.évem itt, és simán hozzá lehet szokni

2016. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És még annyi, higy minden tagozaton van 2. idegennyelv
2016. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!