Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha elérem a központi ponthatár...

Ha elérem a központi ponthatárt, és a statisztikák alapján kevesebben jelentkeztek az adott szakra, mint a keretszám, akkor tulajdonképpen felvesznek egészen biztosan egyetemre?

Figyelt kérdés

Osztatlan tanárira jelentkeztem. A központi ponthatár 305. Nekem ennél több pontom lesz. A tájékoztatóban az van írva, hogy minimum 1 de maximum 60 embert vesznek fel. A felvis statisztikák alapján csak 42-en jelentkeztek.

Jól értem, hogy ebben az esetben biztos bekerülök, vagy valami elkerülte a figyelmem? Én már rég érettségiztem, mostanában annyi szabályt hoztak, hogy nehéz követnem.


2016. máj. 3. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Összesen 42, vagy első helyen 42?
2016. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Összesen 42.
2016. máj. 3. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor igen, ha minden rendben van a jelentkezéseddel, akkor tuti, hogy bekerülsz.
2016. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet! :) most megnyugodtam.
2016. máj. 3. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! tudnál segíteni? hol találtad meg a friss statisztikát?
2016. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

[link]


Es itt a másodikra mentem, kiválasztottam az intézményt, és a kart és kidobta. :)

2016. máj. 3. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
de király, köszönöm! :D
2016. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!