Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem adja meg a lehetőség...

Piriiiii kérdése:

Miért nem adja meg a lehetőséget az egyetem mindkét szakra?

Figyelt kérdés
A Képzőre jelentkeztem (MKE). Két szakra, szobrásznak és látványtervezőnek. Itt a felvételi több fordulóból áll, az elsőn már túlvagyok, mindkettőn továbbjutottam. A szobrásznak jobban örültem. Arra több esélyem van bejutni, és arra fogok koncentrálni is most. Viszont így, hogy a látványtervezőn is továbbjutottam, szeretném megmérettetni azon is magamat. Csakhogy az egyetem a további fordulókat egy időben szervezte meg. Mikor beadtam a jelentkezést, még írtam is egy emailt az egyetemnek, hogy ilyenkor mi a teendő, mikor két szakra jelentkezek, stb. Azt írták, hogy az első forduló után, ha továbbjutok mindkettőn, el kell döntenem, melyikre akarok menni végül is. De miért van ez így? Szeretnék elmenni mindkét felvételire. Mindkettő érdekel, arról nem is beszélve, hogy kifizettünk 4-4 ezer forintot... (és még van egy másik iskola, ahová jelentkeztem, oda is fizetni kell...). Először arra gondoltam, hogy azért van ez így, hogy ne vegyem el másoktól a felvételi lehetőségét, a helyet. De végül is ez butaság, elvégre továbbjutni már továbbjutottam így is, úgy is, mindkét helyre pedig nem vehetnek fel. Valaki tudja, miért van ez így?
2016. máj. 3. 15:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!