Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez le fogja nullázni a feladat...

Csingilingg84 kérdése:

Ez le fogja nullázni a feladatomat? (érettségi)

Figyelt kérdés
Tegnap az egyik matek feladatnál (a húrtrapézosnál) elfelejtettem benyomni az egyenlőségjelet és nem jött ki az alfa szög. 0,6 miatt én 60 fokot írtam (az 53,13 helyett) és végig ezzel számoltam. Az egész feladatom jó lett volna, ha a helyes szöggel számolok. Most le fog nullázódni az egész feladatom? :'(
2016. máj. 4. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a részpontszámot nullázzák le, elvileg 8-kor teszik fel a megoldókulcsot.
2016. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól rémlik, akkor az a kis részben volt, ott pedig általában csak a végeredményre adnak pontot. Szóval lehet, hogy ott bukod az egészet.
2016. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy elmegy a pont, mert utána a körívet is ezzel kellett számolni.
2016. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!