Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felsőoktatás Levelező...

A felsőoktatás Levelező képzései valóban könnyebbek, mint ugyanazon szak Nappali képzései?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Könnyebb,gyorsabb (általában, de nem mindig), elnézőbbek a tanárok éppen ezért a munkaadók sem ugyanúgy értékelik.
2010. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nehezebb. Kéthetente megyünk konzultációra 1 napra, megpróbálnak mindent belesüríteni, de képtelenség, hogy leadják azt a két heti anyagot amit a nappalisok tanulnak. Igaz nincsenek zh-k csak beadandók, de ugyanakkor, ugyanúgy kell vizsgáznunk mint a nappalisoknak.
2010. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A második hozzászólónak van igaza. Én is levelezős voltam, azonos követelményekkel, mint a nappalisok. Mikor nekik volt 5-6 vizsgájuk, nekünk 12, mert ők egy csomóra mekgapták az ajánlott jegyet, bagy írásbeliztek. Ráadásul ők napi több órában hallgatják, azt amit a levelezősök kéthetente egyszer 8 órában. Vizsgáztam együtt nappalisokkal, a tanárok sokkal elnézőbbek voltak velük.

Persze az is igaz, hogy a levelezősnak sokkal több gyakorlati tapasztala van, mint egy nappalisnak, ami ugye nagy előny a vizsgákon.

2010. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2010. ápr. 9. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is vizsgáztam levelezősökkel és tőlünk kérdezték a tételeket,mert olyan elemi dolgokat nem tudtak, hogy sírtunk a nevetéstől. Valamint rendszeresen megjátszották, hogy babakocsival mentek be vizsgázni, sőt az egyik az idős járókeretes anyukáját is elhozta és ott magyarázta vizsga alatt a tanárnak, hogy mennyire nincs ideje. Egy kérdés nem hangzott el és 4-est kapott. Ennyit a nehézségről.
2010. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!