Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mennyit készültök kb....

Ti mennyit készültök kb. naponta a szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még semennyit. Emeltre jövő héten el kellene kezdeni, legalább a bioszra, kémia már nem fog beleszámítani a pontjaimba mert nem olyan helyre akarok menni ahova kell (ÁoK, GYTK, stb.). Középre majd az emeltek után kezdek. Magamat ismerve nem fogok mindennap tanulni, kb majd az utolsó napokra hagyom. Ha a lustaság fájna..
2016. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos még én is csak tervezem, hogy minden nap tanulok valamit kb. már egy hete. De se hétfőn, se kedden nem akart összejönni (jó hogy, mert vagy 10-kor keltem fel), és akkor azt az egyezséget kötöttem magammal, hogy akkor ez a hét még teljen a lazítás jegyében (én előző héten letudtam minden írásbelit hál' istennek), aztán következő héttől jöhet a tanulás.


Sajnos én is szeretem húzni-halasztani a dolgot, pedig 60 tétel az 60 tétel, és ezt az utolsó pillanatban nem akarom hagyni. Nagyon nem kéne. :S


Amúgy meg gondolkoztam már azon is, hogy hogy kéne nekiállni, mennyit, hogy ne legyen megterhelő (én is fel akartam tenni egy hasonló kérdést).


Te hogy készülsz, kedves kérdező?

2016. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2! Lány vagy vagy fiú?
2016. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem már csak töriből és magyarból van középszintű szóbelim, mert a többiből már előrehozottan megvan, de addig nem tudok és nem is akarok nekiülni, amíg nem tudom az írásbeli eredményét :D Egész nap punyolás van xD De igazából a szóbeli már nem is kavar olyan sokat vizet, mondjuk illene szépen felelni.
2016. máj. 16. 01:14
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Nekem is 2 van középszintből de még van két emelt is.

2016. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!