Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szinten szeretnék...

Emelt szinten szeretnék érettségizni német nyelvből. Hogy tanuljak? Mennyit vagyis hány órát naponta? Milyen könyveket ajánlatok? További kérdések lent

Figyelt kérdés

Témaköröket honnan tudom megszerezni, netről? Milyen hosszúságban dolgozzam ki a témaköröket? Milyen könyveket ajánlatok és melyik a legjobb, miért?



Bármilyen információ a német emelt szintű érettségivel kapcsolatban fontos lehet. Minden információt köszönök!



2013. jan. 30. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen szinten vagy jelenleg?

Suliban tanulod a nyelvet?

2013. májusban akarsz érettségizni belőle?


Ezekre kellene először megadnod a választ, amit mi nem tudhatunk így ismeretlenül. Viszont sok függ ettől.

2013. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem középszinten lehetek. Még 8. osztályba simán meglett az alapfokú nyelvvizsga. Igen 2013-ban szeretnék érettségizni belőle. Tanulom a suliba eddig heti 3 órába, idén pedig 3 és fél órába. Mindig is 5-ös voltam belőle és szeretem is.

Előre is közsi a segítséget!

2013. febr. 1. 22:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Tavaly jártam a suliba emelt német érettségire felkészítő órákra, de idén nem indítottak, mert kevesen jelentkeztünk. Középszintű érettségiket csináltuk, nyáron is oldottam meg néhányat, sőt már az összes középszintűt megcsináltam. A legrosszabb 84%-os, a legjobb 95%-os lett.
2013. febr. 1. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Valahol láttam "témaköröket"

(lehet a www.eduline.hu-n ott vannak rajt a tavalyi érettségi feldatsorok is)

2013. febr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Milyen hosszúságban dolgozzam ki"-


Én két három oldalt írtam minden témához (hogy legyen elég "Anhaltspunkt"om)

2013. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Iskolák honlapjain is voltak (tavaly) érettségi témakörök, de hogy hol láttam, pontosan

már nem emlékszem (középiskolákét érdemes nézegetni)

(A témaköröket a tanártól érdemes elkérni, neki meg is kell adnia Legalábbis nálunk úgy volt Hogy legyen idő kidolgozni

2013. febr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!