Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. -osok! Nektek hogy sikerült...

8. -osok! Nektek hogy sikerült ma az angol kompetencia?

Figyelt kérdés

Én az utolsó feladatot kb. végig tippeltem, de szerintem nem volt olyan nehéz..

Nektek?



2016. máj. 18. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nagyon egyszerű volt. Heti 4 angolom van, így a A2-es szint nekem nevetséges. A hallott szöveg hibátlan lesz szerintem, a szövegesben lesz max. egy-két hiba.
2016. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Én az utolsó feladat utolsóját tippeltem csak, de ezt is csak azért, mert közben elkezdtek füvet nyírni, én meg ablak mellett ülve nem hallottam. De ezt leszámítva nagyon egyszerű volt.
2016. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt nehéz de a hallott szövegértésnél alig értettem a férfi szavából valami csak hadart. Az utolsónál meg azt se tudtam hogy hol járunk:DDD Nektek a tanár segített?
2016. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. A hallottnál nekem is nagyon kellett hegyezni a fülem, de elöl ültem, úgyhogy másodjára már értettem mindent szerencsére.:D

Velünk az osztályfőnök volt és nem segített, nagyon becsületes tanár, mindig betartja a szabályokat. Szóval nem kaptunk segítséget. Amúgy sem lehetne.

2016. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az utolsó feladatnál a listeningnél alig tudtam követni...

Az a "legjobb" h februárban tudjuk megnézni az eredményeket lel

2016. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha emlékszel még a válaszaidra, akkor tudhatod, hogy hogyan sikerült. Az oktatás.hu-n fent van a javítókulcs.
2016. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!