Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ilyet megtehet az angoltanárom?

Ilyet megtehet az angoltanárom?

Figyelt kérdés
8. osztályos vagyok és lesz ugye nemsokára z angol kompetencia. Az angoltanárunk azt mondta, hogy ő fogja azokat kijavítani és az lesz a legnagyobb mérvadója az év végi jegyünknek. A kompetenciára lehet egyáltalán jegyet adni? Megteheti ezt? Köszi a válaszokat! :)

2016. máj. 2. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem teheti meg. Igazából nem is azonosíthat be titeket.
2016. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hello

Én is 8.os vagyok, és nekünk is azt mondta, hogy ad rá jegyet. De szerintem ez csak egy ijeszgetés, hogy írd meg jól, mert az az iskolát mínősítí.

2016. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudhatja, hogy kié melyik, ezért nem tehet ilyet. Valóban azt akarja ezzel elérni, hogy ne ökörködjétek el.
2016. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Megteheti.
2016. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De azáltal, hogy ő javítja ki, se fogja megtudni, hogy ki hogyan teljesített?
2016. máj. 2. 21:04
 6/13 anonim ***** válasza:
De, jó eséllyel megtudja. És? Tiltott osztályozni.
2016. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak ilyesztgetés akar lenni, hogy az számít majd a legtöbbet az év végi jegyben. De amúgy hogyha nem iskolán belüli, hanem kintről küldött kompetenciamérés, akkor nem feltétlenül fogja leosztályozni, meg azokat be is küldik. Plusz, hogyha ilyen külsős dolog, külsős feladatlap, akkor lehet, hogy kapkodós, nekem pl már előfordult olyan, hogy nem jutott elég idő befejezni, az utolsó feladatok már üresen maradtak , szóval tényleg nem nagyon hinném, hogy ez a jegyeitek szempontjából olyan fontos lenne. Ez is csak egy dolgozat, ha meg külsős doga, akkor semmi köze a tanárnak, hogy melyik azonosítószám kihez tartozott.
2016. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A tanárok nem javíthatják ki. Azt felküldik Budapestre tudtottmal.
2016. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tudtommal bocsi*
2016. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"tudtottmal"


- Rosszul tudod.

2016. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!