Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS egyetemi felvételi. Még...

SOS egyetemi felvételi. Még felvehetem ezt a szakot önköltséges formában?

Figyelt kérdés
3 szakot jelöltem meg, ebből egyet töröltem most a sorrend módosítási lehetőségnél. A kérdésm az, hogy fel tudom-e még venni önköltséges formában az egyik szakot, vagy elúszott az egy sorrendmódosítási lehetőségem?

2016. máj. 18. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szakot nem vehetnél fel amúgy sem. Maximum pótfelvételin, ha hirdetnek meg helyet költségesre.
2016. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg vehetsz fel megjelölt szakot más finanszírozási formában - én épp ma töltöttem fel dokumentumot, és nekem a megjelölt szakomon ajánlgatta a költségtérítést.
2016. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: De igen, lehet. A már korábban megjelölt szakokat lehet felvenni önköltséges formában. Én pontosan ezt szeretném tenni. Januárban 3 helyre adtam le jelentkezést, ebből most egyet töröltem, így 2 jelentkezésem van. A törölt jelentkezés helyére szeretnék felvenni egy már korábban megjelölt szakot önköltséges formában, viszont nem tudom, hogy lehet-e még. :(
2016. máj. 19. 10:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült felvennem. :)
2016. jún. 5. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!