Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szinyei Merse Pál Gimnáziumban...

Kérdezek :D kérdése:

Szinyei Merse Pál Gimnáziumban a biosz-kémia szakon befolyásolja a matek jegy? :s

Figyelt kérdés

7.es vagyok és kijelöltem ezt az iskolát.Jövőre lesz csak kémiám így nem tudom az mennyi :D Fizikából 3as vagyok,és matekból is kb.Állatorvos a vágyam hogy az legyek.Ha ide nem vesznek fel,sima gimibe mennék(Szent Margit).

Valaki aki oda jár/jelentkezett?



2016. máj. 19. 19:59
 1/2 anonim válasza:
Mert szerinted 3 -al felvesznek gimibe?Ilyen jegyekkel mindegy is milyen a matekod...Szerintem még bele tudsz húzni...
2016. máj. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kicsit próbálj meg matekbólbelehúzni de szerintem annyira nem befolyásol semmit.felvételizned nem matekból kellesz majd(szóbeli)
2016. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!