Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen is kötelező a tesi?

Egyetemen is kötelező a tesi?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 félév tesi volt kötelező

heti 1 alkalom volt

2016. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Intézménytől függ. A kulcsszavak közt ott az ELTE, ha erre az egyetemre vagy kíváncsi, itt nem kötelező a tesi. Van nagyon sok testnevelés kurzus, amit választani lehet, 1 kreditet érnek és 6000 Ft/félév az áruk. A BEAC honlapján tudod megnézni a részleteket.
2016. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, elsősorban az ELTE-re gondoltam.
2016. máj. 22. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosin kötelező az első két évben
2016. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem egészen helyes a #2 válasz. Mert speciel az ELTE-IK-n kötelező:

[link]


2 félév, 0 kredit. Ez inkább szakfüggő (mi szerepel az adott szak mintetervében).


(Nálunk is ugyan így van: 2 félévet kell teljesíteni, egy adott sportra kell járni heti egyszer, 0 kredit)

2016. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző:


Tévedsz, egyáltalán nem kötelező a tesi itt sem. Az valószínűleg még a progmatosokra vonatkozik.

2016. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszomhoz:


Elnézést, ha aggresszív lehurrogásnak tűnt. Sajnos az inf.elte.hu tele van régi információval, még abból az időből, amikor nem volt önálló kar, hanem a TTK alá tartozott az informatika.

2016. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
5-ös: az ELTE-n még csak nincs is nullakredites tesi kurzus, szóval itt bedőlt a dolog. Én nem biztos, hogy belekötnék olyasmibe, amihez egyáltalán semmi közöm.
2016. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!