Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki egyetemen csúszni?

Ciki egyetemen csúszni?

Figyelt kérdés
Most közel állok hozzá, hogy egy félévet vagy legrosszabb esetben egy évet csússzak. Ez még mindig jobb helyzet mintha a kirúgás fenyegetne, már két vizsgám is sikerült az utolsó lehetőségnél, jelen pillanatban nagyon messze vagyok a kirúgástól. Szóval ahhoz képest még ez a helyzet megnyugtató is:D Mindezek ellenére még eddig egyáltalán nem csúsztam, teljesen időben vagyok, de most nagyon ott lebeg Damoklész kardja a fejem fölött.

2016. máj. 25. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ez attól függ, hogy melyiken és milyen szakon:D Azért egy BME szinten, mondjuk villamosmérnökön nem ciki. Gábor Dénes meg egri főiskolán médiamarketingkommunikátor szakon ciki :D
2016. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szaktól függetlenül nem ciki. Annak a fejében ciki, akinek az élete csak a suli. Akinek van mellette más is, az tudja, hogy az élet nem fekete vagy fehér, aki akár csak egy macskáért is vállalt már felelősséget, az tudja, hogy nem csak ő van a világon. És ha már nem vagy egyedül, akkor lehetnek olyan körülményeid, amelyek miatt nem megy úgy a tanulás. Akár médakommunikátor, akár mérnök lesz valaki, akár a BME-n, akár Pusztaröcsögén.
2016. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közbe kiderült, hogy pár nap és újrapróbálhatom azt a vizsgát, ami miatt ez a helyzet állt fenn. Úgyhogy egyenlőre megúsztam pár napig, de nem tudom hogy fogok átmenni.
2016. máj. 25. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy megcsùszol vagy sem, költségeit úgy is te vàllalod a dolognak.
2016. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!