Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyesmi iskolát ismertek?...

Ilyesmi iskolát ismertek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na akkor bele is kezdek :

Informatikai középiskolába szeretnék menni Esztergom,Dorog környékén (viszont Budapesten vagy környékén is lehet). Most vagyok hetedikes (2016 május 25.-e)a félévi átlagom (őszintén bevallom és nagyon szégyellem nulla tanulással) 3,9.Ha ezen javítok négyesig majd év végéig. Viszont ha nm sikerülne akkor hova vennének fel ezzel az átlaggal?Meg kollégiumot is kereshetnétek mert itthon nem tudnék tanulni az fix!Tudom hogy gugli a barátom viszont olyanok válaszát szeretném akik ilyesmi iskolába járnak vagy tud róla véleményt mondani


Előre is köszönöm!



2016. máj. 25. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hol laksz pontosan? Nem feltétlen kell kollégiumba menned ha Budapest környékéről járnál be iskolába, akár Esztergomba akár Dorogra. Hamar beérnél 6 órai keléssel simán betudnál jönni ha útba esik a közvetlen buszjárat. Egyik ismerősöm Budapestről a Flórián tér környékéről járt be iskolába minden egyes nap, ő megbírta oldani. Ő tudatosan választotta erre felé az iskolát, de az okát nem árult el pontosan miért, csak annyit mondott hogy azért jelentkezett ebbe a suliba mert az ő szülei is odajártak.


Én a dorogi Zsigmondy iskolát javaslom oda a 3 as átlaggal simán felvesznek bárkit, általánosba meg azt a szintet simán össze lehet hozni szerintem, és nem is egy nehéz iskoláról van szó. Esztergomba a Szent Imre iskolába is van informatika tagozat azt is elég jól dicsérik és közel van a buszpályaudvarhoz. Ha mégis kollégiumba akarsz lakni akkor csak az Esztergomi Kőrösi kollégium jöhet szóba, de nagyon jó hely, pár éve újították fel, igényes, családias környezet, és a nevelők odafigyelnek a diákokra. Két osztálytársam volt ott és szerettek ott lenni.

2016. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!